Altıntaş Creative

Genç Ruhu Hisset.

Altıntaş Creative 2017 yılından itibaren alışılmışın aksine yeni bir perspektif sunan, istek ve beklentilerinizi karşılamak amacıyla çalışan, genç ruhun bakış açısıyla dinamik hizmet veren bizler; Kurumsal Reklam Hizmetleri, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Sosyal Medya Hizmetleri, Video Çekim Kurgu ve Montaj alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Hakkımızda
Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz. Semih Altıntaş

Misyonumuz

Kurumumuzla bağı herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen bir zirveye ulaşmak.

Vizyonumuz

Kişinin istediği plan ve programda çalışarak en yaratıcı ve şahsa yönelik eserlerin mimari olmak.

BizNe Yapıyoruz?

Grafik Tasarım

Altıntaş Creative'in kreatif ekibi olarak başlıca amacımız görsellerin algılanabilir ve kaliteli olmasına özen göstermektir.

E-Ticaret

Sizlerde kendinize bir e-ticaret sitesi satın alarak, web sitenizde ürünlerinizi satmak istemez misiniz?

Prodüksiyon

Video çekim, kurgu, montaj işlemlerini profesyonel bir şekilde görebilmek için tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, şirketin iç ve dış dünyadaki görünen yüzüdür. Rengi ve logosuyla şirketin pazardaki duruşunu temsil eder. Sektörde sağlam temelle yer alabilmek, müşteride pozitif bir izlenim uyandırabilmek için her şirketin kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır.

Web Tasarım & SEO

Dünya nüfusunun yarısından fazlası aktif internet kullanıcısı. Bilgi sahibi olmak, eğlenmek, alışveriş yapmak için günde en az 3 saatimizi internette geçiriyoruz. Bir ürün ya da hizmet satın almadan önce mutlaka “Google” amcaya danışıyoruz. Şirketlerin markanı bilinirliğini arttırmak, sektörde güvenilirliği kazanmak için özgün web site tasarımlarına sahip olmaları şart.

Medya Yönetimi

Markanın müşteriyle olan bağını güçlendirmek için iletişim planlamasını doğru stratejilerle birleştirmesi ve “sosyal medya yönetimi” yapması şart. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya kanalları; Facebook, Twitter, Linkedin, YouTube, Instagram’dır.

BazıReferanslarımız

BizimProje Sürecimiz

  • Aydınlatıcı
  • Tasarımsal
  • Geliştirici
  • Sonuç
Düşünüyoruz, merak ediyoruz, hayal kuruyoruz, gerçekleştiriyoruz. Herkesin bir şeyler anlatmaya ve anlaşılmaya ihtiyacı olduğu bu dönemde, iletişim kirliliğinden uzaklaşarak basit, anlaşılması kolay, ihtiyaca yönelik fikirler geliştirerek müşterilerimizin de Altıntaş Creative’de yerini almalarını diliyoruz. Eğitimden gıdaya, teknolojiden inşaata, sağlıktan finansa kadar zengin bir alanda çalışıyoruz, bütün sektörlere hâkim iletişim anlayışımızla birlikte çalıştığımız markalara medya planlama ve satın alma, geleneksel ve dijital tasarım, sosyal medya hizmetleri veriyoruz.
Müşterilerimizin istekleri bizim yol haritamızı belirler. Tasarımda vermek istedikleri mesajı analiz eder, sektör araştırması yaparız. Oluşturduğumuz brieflerin ışığında, şirketin kurum kimliklerine uygun düzende kavramları ve simgeleri görselleştirir, alternatif tasarımları müşterilerimize sunarız. Tasarımlarımız, offline ( Dijital basılı reklamlar: katalog, broşür; Açık hava reklamları: billboard, araç giydirme tasarımı, totem, tabela) ve online (web site, sosyal medya) pazarlamada fark yaratmanızı sağlar. Altıntaş Creative ekibi olarak, hayata geçirmek istediğiniz düşüncelerinizi, görsele taşımak için sizi bekliyoruz.
Başarılı bir web site tasarımının temelinde müşteri isteklerini iyi anlamak yatıyor. Biz, müşteri isteklerine önem veriyor ve süreci birlikte yürütüyoruz. Marka kimliğine uygun, sektör ve rakip firmaların analizlerini yaparak, deneyimli tasarım ekibimizle müşterimize alternatif web site ara yüzleri sunuyoruz. Seçilen tasarımı titizlikle kodluyor, müşterimizin sektörde ön plana çıkmasına yardımcı özel yazılım sistemimizle SEO ve SEM ayarlarını yapıyoruz. “ABC“ adını verdiğimiz yönetim panelimizle web siteyi müşterimizin hizmetine sunuyoruz. ABC panel yönetimi sayesinde marka sahibi istediği zaman web siteye gerekli yüklemeleri “sürüklemek” gibi basit hareketlerle gerçekleştirebiliyor.
Hepimizin ilk ve ortak hedefi müşterilerimizi memnun etmektir; bunun için birbirimize destek oluruz, bize verilen desteği takdir ederiz. Bireysel performans kadar ekip ve kurum performansını da önemser ve destekleriz.

Creative Director Semih Altıntaş

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız

0

Sosyal Medya Paylaşımı

0

Logo

0

Web Sitesi

0

Prodüksiyon
Küçük İhsaniye Mahallesi Dr. Hulusi baybal caddesi Hazım Uluşahin İş Merkezi B Blok 5. Kat 505 Selçuklu/Konya 0532 068 75 15 iletisim@gencruhuhisset.com

Mesaj Gönder